Quiz wiedzy świątecznej w naszym przedszkolu

Quiz wiedzy świątecznej – to przedszkolny konkurs przygotowany dla 4 najstarszych grup przez Panie: Edytę, Ewelinę R-B i Katarzynę M. Kreciki, Motylki, Wróbelki i Mądre Sówki rywalizowały na początku we własnych grupach o awans do 2 etapu. Każdy uczestnik losował kolejno 3 pytania, jeśli udzielił prawidłowej odpowiedzi dostawał punkt. Dzieci z największą ilością punktów awansowały do 2 etapu konkursu. A tam zmierzyło się ze sobą 15 przedszkolaków i każdy z nich otrzymał dyplom oraz małe upominki. Pytania dotyczyły tradycji świątecznych, Mikołaja i jego reniferów, kolęd, a także potrwa Wigilijnych. Dzieci wykazały się szeroką wiedzą i pięknie odpowiadały na pytania. W ścisłym finale decydowała już nie tylko wiedza, ale i szybkość zgłaszania się do odpowiedzi. Mistrzem quizu wiedzy świątecznej została Melania z grupy Wróbelki, drugie miejsce zajął Piotr i trzecie Tymon z grupy Mądre Sówki. Dziękujęmy za wspaniałą zabawę i gratulujemy zwycięzcom.